ZAREJESTRUJ SIĘ

Szanowne koleżanki , Szanowni Koledzy,


Po raz ósmy spotkamy się w Poznaniu . Nasze Jesienne Spotkania Kardiologów z każdym rokiem poszerzają  zakres poruszanych tematów.  Jak zwykle omówimy  szereg kontrowersyjnych zagadnień z zakresu farmakoterapii kardiologicznej : leki przeciwkrzepliwe,  przeciwpłytkowe,  statyny, inhibitory enzymu konwertującego   jak i szeroko rozumianej patofizjologii klinicznej dotyczącej: nadciśnienia płucnego, migotania przedsionków, budowy blaszki miażdżycowej, chorób zastawkowych  serca, miażdżycy  tt. wieńcowych , żywotnego  sierdzia  oraz zaburzeń w komunikacji wewnątrzsercowej . W ramach naszych spotkań (  już na stałe ) organizowane są  Czwarte  Warsztaty dotyczące Zgonu Nagłego. Ta dwudniowa konferencja  mocno utrwaliła swoją pozycję w krajowym kalendarzu spotkań elektrofizjologów i klinicystów . W ramach  Czwartych   Poznańskich  Warsztatów  Transplantacji Serca zaprezentujemy najnowsze doniesienia o skuteczności stosowania urządzeń do mechanicznego wspomagania serca (LVAD) u chorych z jego ciężką niewydolnością. Nadto zaprezentujemy kontrowersyjne problemy  z zakresu kwalifikacji do transplantacji i  i możliwości jej wykonania oraz kardioonkologii.   Po raz drugi odbędą się warsztaty z zakresu kardiologii interwencyjnej poświęcone leczeniu przewężeń  na rozwidleniach tętnic wieńcowych  Poznań Bifurcation Course. W ramach tego kursu w tym roku po raz pierwszy  organizujemy specjalistyczne szkolenie w zakresie Optycznej Tomografii Koherentnej (OCT) tętnic wieńcowych.
Jestem przekonany że szeroki zakres poruszanych problemów  pozwoli każdemu uczestnikowi  wybrać interesujące go  zagadnienie  i zapoznać się z nowymi. Nie ukrywamy, że od lat naczelnym przesłaniem naszych Jesiennych Spotkań  w Poznaniu są spotkania kardiologów klinicznych, interwencyjnych, elektrofizjologów i kardiochirurgów. Wierzymy że wspólna wymiana poglądów pozwoli na lepszą współpracę a tym samym skuteczniejsze leczenia naszych chorych.

Gorąco Wszystkich zapraszam do Poznania
Z wyrazami szacunku i poważania
Prof. dr hab. med. Stefan Grajek

 

 

PRZEWODNICZĄCY

prof. Stefan Grajek


PROGRAM

Piątek

 

Sobota

 


CENA

Informacja Cena
Cena do 30-06-2015 200 zł
Cena 01-07-2015 - 22-10-2015 300 zł
Cena w dniu konferencji 500 zł
Osoba towarzysząca 150 zł

 

HOTELE

W związku z Konferencją przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę hotelową. Zapraszamy do rezerwacji hoteli KLIKAJĄC TUTAJ


 

MIEJSCE

Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Głogowska 14

60-101 Poznań

 

 


 

 

 

 


 

KONTAKT

Dla uczestników

Aleksandra Patora
Specjalista ds. obsługi klienta
aleksandra.patora@symposion.pl
tel. kom. 502 286 148

Dla Firm

Justyna Furmańczak
Dyrektor Działu Sprzedaży
justyna.furmanczak@symposion.pl
tel. kom. 501 934 906

Organizacja

Łukasz Kapuściński
Project Manager
lukasz.kapuscinski@symposion.pl
tel. kom. 501 938 662

Marketing

Michał Springer
Marketing Manager
michal.springer@symposion.pl
tel. kom. 505 114 984

ul.Obornicka 229
60-650 Poznań
tel.(61) 662-81-70
fax.(61) 662-81-71
biuro@symposion.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ